Ambasadorzy Fundacji

Ambasadorami Fundacji są wszystkie osoby związane wspólną ideą z Fundacją Dominikana w Polsce, czyli te, które w najróżniejszy sposób nam pomagają, zainteresowane są naszą misją, wspierają nas w realizacji naszych celów czy różnymi kanałami rozpowszechniają informacje dotyczące naszej działalności.

Ambasadorami są również osoby fizyczne i prawne przyczyniające się do promocji dobrego imienia i kultury Republiki Dominikańskiej w Polsce oraz działające na rzecz współpracy gospodarczej, naukowej i dyplomatycznej między Polską a Dominikaną.

Decyzje o nominacjach na Ambasadorów Fundacji Dominikana w Polsce zapadają uchwałą Zarządu, po rekomendacji Prezesa Zarządu. Certyfikaty i akredytacje dla Ambasadorów Fundacji przyznawane będą podczas uroczystości organizowanej corocznie 27 lutego, w dniu Niepodległości Dominikany.

W razie pytań albo sugestii odnośnie nominacji na Ambasadora Fundacji prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro[@]fundacjadominikana.org

Nasi obecni Ambasadorzy to:

Mamy przyjemność ogłosić, że  nFundacja Dominikana w Polsce ma nowego ambasadora, którym jest Andrzej Włodarski. Niesamowicie się cieszymy, że grono ludzi, którzy chcą robić coś dobrego dla Dominikany, powiększa się. Andrzej dziękujemy, że jesteś z nami!Andrzej Włodarski

„Andrzej Włodarski od 2003 roku związany jest przede wszystkim z rynkiem nieruchomości. W tym czasie był współwłaścicielem wiodących firm doradczych, które operują w Polsce na rynku komercyjnym. Doradza zarówno międzynarodowym firmom prywatnym jak również licznym polskim podmiotom państwowym.

Jest założycielem i współwłaścicielem Manager Business Hub. To organizacja biznesowa, gdzie wraz z zespołem ekspertów pomaga w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji z wybranymi partnerami biznesowymi.

W 2018 roku wraz z partnerami w Dominikanie rozpoczął działalność deweloperską pod marką Casa Dominicana, która dla klientów z Polski projektuje, buduje i pośredniczy w zakupie nieruchomości.”