Ambasadorzy Fundacji

Ambasadorami Fundacji są wszystkie osoby związane wspólną ideą z Fundacją Dominikana w Polsce, czyli te, które w najróżniejszy sposób nam pomagają, zainteresowane są naszą misją, wspierają nas w realizacji naszych celów czy różnymi kanałami rozpowszechniają informacje dotyczące naszej działalności.

Ambasadorami są również osoby fizyczne i prawne przyczyniające się do promocji dobrego imienia i kultury Republiki Dominikańskiej w Polsce oraz działające na rzecz współpracy gospodarczej, naukowej i dyplomatycznej między Polską a Dominikaną.

Decyzje o nominacjach na Ambasadorów Fundacji Dominikana w Polsce zapadają uchwałą Zarządu, po rekomendacji Prezesa Zarządu. Certyfikaty i akredytacje dla Ambasadorów Fundacji przyznawane będą podczas uroczystości organizowanej corocznie 27 lutego, w dniu Niepodległości Dominikany.

W razie pytań albo sugestii odnośnie nominacji na Ambasadora Fundacji prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro[@]fundacjadominikana.org

Nasi obecni Ambasadorzy to: brak