KRS 0000696491 | NIP 5272823095

Usługi repatriacyjne dla dominikańczyków za granicą

Usługi repatriacyjne dla dominikańczyków za granicą Wyróżniony

CieloRD jest służbą konsularną, która gwarantuje dominikańczyków mieszkającym za granicą repatriację ich zwłok i / lub usług pogrzebowych na wypadek śmierci, od 50 € rocznie.

Para leer en español hacer clíc AQUÍ.

 Korzyści:

 • Repatriacja do Republiki Dominikany lub pochówek w kraju zamieszkania w przypadku śmierci;
 • Zasięg usług pogrzebowych na Dominikanie;
 • Pomoc finansowa dla członka rodziny lub beneficjenta.

 

Jak się zarejestrować?

 • Zbliż się do najbliższego konsulatu
 1. Bruksela: Avenue Louise 251, 2. piętro, 1050 Ixelles
 2. Antwerpia: Grote Steenweg 7, 2600 Berchem
 • Poprzez stronę CieloRD, w tym linku.

 

Artykuły powiązane

 • Ambasada RP w Panamie rozpoczyna działalność

  W kompetencji terytorialnej Ambasady znajdują się: Panama, Belize, DOMINIKANA, Gwatemala, Haiti, Honduras, Nikaragua i Salwador. Złożenie listów przez przedstawiciela RP odbyło się na podstawie decyzji ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego z 21 grudnia 2016 r. w sprawie utworzenia Ambasady RP w Republice Panamy.

  Dorota Kobierowska, chargé d’affaires RP w Panamie, wręczyła listy wprowadzające wiceministrowi spraw zagranicznych Republiki Panamy, Luisowi Miguelowi Hincapié.

  – Polskie doświadczenia w organizacji Światowych Dni Młodzieży byłyby pomocne w odpowiednim przygotowaniu ŚDM w Panamie, planowanych na 22-29 stycznia 2019 r. – podkreślił wiceminister Hincapié, wyrażając zadowolenie z przywrócenia polskiej placówki. Strona polska zapewniła o gotowości do przekazania doświadczeń związanych z organizacją ŚDM. Podczas spotkania przedstawiciele Polski zwrócili również uwagę na znaczenie polityczne i gospodarcze obecności ambasady RP w Panamie.

   Placówka uzyska pełną zdolność operacyjną pierwszego listopada 2017 roku. Przywrócenie działalności polskiego przedstawicielstwa dyplomatycznego stworzy podstawy do właściwej ochrony interesów polskich obywateli, instytucji i przedsiębiorstw w Panamie i całym regionie Ameryki Środkowej.

  Biuro Rzecznika Prasowego

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych

   

 • Zmiana zakresu terytorialnego Ambasady RP w Bogocie

  W związku z uruchomieniem Ambasady RP w Panamie zmienił się zakres kompetencji terytorialnych Ambasady RP w Bogocie.

  – Od 1 listopada obszar Panamy, Dominikany i Haiti znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w Panamie. W kompetencji terytorialnej Ambasady RP w Bogocie nadal pozostaje Antigua i Barbuda oraz Saint Lucia. W sprawach związanych z wyżej wymienionymi państwami prosimy o kontakt z Ambasadą RP w Panamie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1