KRS 0000696491 | NIP 5272823095

Utrzymuje, że istnieje 58 państw mniej bezpiecznych dla amerykańskich turystów. Utrzymuje, że istnieje 58 państw mniej bezpiecznych dla amerykańskich turystów. Ministerio de Turismo de la República Dominicana

Bill Clinton oświadcza, że Republika Dominikany jest bezpiecznym kierunkiem dla turystyki Wyróżniony

Były prezydent Stanów Zjednoczonych, Bill Clinton, oświadczył w ubiegły wtorek, że Dominikana jest bezpiecznym kierunkiem dla turystyki i wezwał obywateli do odwiedzenia karaibskiego kraju bez obaw.

Clinton wskazał, że od zawsze czuł się bezpiecznie w Republice Dominikany, tym samym podkreślając, że „kraj ten jest dobrze zarządzany, a osoby związane z przemysłem turystyki wykonują świetną pracę”.

Były pełnomocnik Stanów Zjednoczonych wygłosił powyższe deklaracje podczas wizyty w Playa Grande Golf & Ocean Club, w Río San Juan na północnym wschodzie Dominikany.

“Myślę, że wszyscy już wiedzą, że uwielbiam Dominikanę, nigdy wcześniej tu nie byłem (Río San Juan). Grałem w golfa w pozostałych miejscach w kraju, to pole jest wspaniałe”, ogłosił Clinton.

Skomentował, że Dominikana jest w drodze do regeneracji po impasie, który miał miejsce w połowie zeszłego roku, przez co przyznał, że jest to wspaniałe miejsce i wszyscy powinni je poznać.

Przyjechałem szybko po pierwszym sporze i byłem przekonany, jak tylko pojawiły się ustalenia autopsji, które by wyjaśniły co się stało. Ranking wskazuje, że istnieje 58 państw na świecie, które są mniej bezpieczne dla turystów amerykańskich i właśnie to pokazały wyniki”, oświadczył były prezydent amerykański.

Tym samym ujawnił, że Quisqueya jest wspaniałym miejscem do golfa, posiada różne rodzaje pól do ćwiczeń, ze zróżnicowaniem geograficznym w odmiennych miejscach w kraju.

„Jeśli lubisz golf, jest to wspaniałe miejsce do przyjechania i zwiedzenia, jak również niesamowity region do korzystania z innych atrakcji turystycznych i odpoczynku. Ludzie powinni tu przyjechać, pozwiedzać i miło spędzić czas”, stwierdził.

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1